Mít článek ve Forbesu bylo rozhodně na mém listu přání. Jenže, pokud se přání dostatečně konkrétně a jasně neformuluje, tak se sice nějak splní, ale to nějak může být o dost jinde, než bylo původně zamýšleno. Forbes vnímám jako inspirativní a prestižní časopis, kde si velice důkladně vybírají, o čem a o kom píší. Vědí, že jejich články mají moc a můžou toho spoustu změnit.

 

Jak se to vše seběhlo?

Začalo to úplně nevinně, nejdřív mne dvě známé, nezávisle na sobě, vybídly k přihlášení se do soutěže Woman Startup Competition 2018, nechtělo se mi. Už jsem se účastnila různých startup soutěžích ať už s JAPŮ, nebo s Envirostylem, posbírala jsem drobné úspěchy, ale nic zásadního se nestalo. Ale, když už mi psaly dvě úžasné holky, tak jsem si řekla, že teda přihlášku vyplním. A dobře jsem udělala, organizátoři mě vybrali do soutěže! Připravila jsem si prezentaci pro porotu pod vedením profesionálů na prezentační dovednosti, prošla několika workshopy, seznámila se s dalšími soutěžícími a celou tu přípravnou fázi jsem si moc užila. Přišel finální večer, který probíhal v mě dobře známém HUB Impact Praha. Soutěžilo mnoho kvalitních projektů, já nemám soutěžního ducha a ani netrpím na trému, tak jsem to brala spíše jako společenský večer, který jsem si chtěla užít. Odprezentovala jsem Chytré kaše a zaujala porotu. Vůbec, ale vůbec jsem nečekala, že mé kaše zaujmou natolik, že získají 3. místo!

A tohle 3. místo se stalo mojí vstupenkou do speciálu Forbes WOMAN. Psali o mě v kategorii startupistek a skvělá redaktorka Irena Cápová mě vyzpovídala komplet. Probraly jsme spolu mé vedení lekcí jógy, agenturu Envirostyl a JAPŮ. Pozvali mě na focení pro časopis do studia Cash Only, kde se o mě postaraly vizážistky a profesionální fotografové. Celé to bylo moc hezký zážitek.

A co mi takový článek přinesl? Najednou se o mě a mých aktivitách vědělo. Ozvala se mi Jana L. M., že by ráda se mnou pracovala v agentuře Envirostyl. A nyní spolu opravdu spolupracujeme! Holky, které ke mně chodí na jógu, se v šatně bavily o mých Chytrých kaších… zvedlo se povědomí. Rozhodně jsem si nepřipadala jako celebrita, ale už jsem si připadala méně „neviditelná“. Moje stopa na internetu a v médiích se zas o něco prohloubila.

Děkuji za tuto zkušenost a rozhodně se těším na další takový článek a pozitivní zviditelnění.

 

Jani Půlpánová

tvůrkyně Chytrých kaší, zakladatelka agentury Envirostyl, lektorka jógy

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *