Náš tým má za sebou sice náročný, ale zato velmi inspirativní víkend (28.-29.9). S našimi projekty Zero Waste Hero 21 a Green Office 21 jsme se zúčastnili úvodního bootcampu akceleračního programu Climate Challenge (https://climatechallenge.impacthub.cz/).

Během sobotního dopoledne jsme se dozvěděli užitečné informace o tom, jak lépe fungovat jako tým, proč je důležité mít vizi a misi a jak si nastavit cíle tak, aby nás motivovaly k lepším výkonům. Odpoledne jsme na workshopu zapracovali na našich prezentačních dovednostech. Nelenili jsme však ani o přestávkách, a seznamovali se s ostatními účastníky a jejich skvělými projekty. S mnohými z nich se těšíme na budoucí spolupráci!

V neděli nás čekal nejtěžší úkol, tedy odprezentovat naše projekty porotě, která poté rozhodovala, kteří z účastníků postoupí do dalších fází programu. Při čekání na konečný verdikt by se napětí dalo krájet, neboť vzhledem k vysoké kvalitě všech projektů nebylo do poslední chvíle jasné, kdo postoupí.

A jak to tedy dopadlo? S hrdostí oznamujeme, že náš projekt, který má za cíl pomoci firmám s vytvářením odpovědného pracovního prostředí, porotu zaujal a s projektem Zero Waste Hero 21 jsme byli vybráni pro postup do dalších fází akcelerátoru Climate Challenge!